REFERENCJE

Zobacz, co napisali Ci, którzy już odwiedzili warsztat spojrzeń.

AGA I MICHAŁ

Warsztat Spojrzeń - to nie tylko fotografia ale talent, pasja i osobiste podejście, które widać w wykonanych zdjęciach. Otwartość, ciepło i umiejętność stworzenia atmosfery sprawiają, że zdjęcia ukazują naturalność i uchwycona miłość.

W fotografiach nic nie jest przypadkowe - najdrobniejsze elementy są dopracowane, dzięki czemu łączą się w całość stwarzając niepowtarzalność chwili, swego rodzaju magię, którą widać na zdjęciach.

Każdemu kto pragnie zdjęć pełnych pasji, emocji, naturalności i miłości z całego serca polecamy!

 

ELA I DIEGO

Marysia, czyli innymi słowy Warsztat Spojrzeń, to mistrzyni uchwycania emocji, pokazywania bliskości pomiędzy ludźmi oraz naturalnego piękna każdego z nas. Marysia jest niesamowicie ciepłą, uczuciową i skromną osobą, która każdego jest w stanie oczarować swoimi fotografiami. Jej piękne zdjęcia nie tylko zachwycają oczy, ale również radują duszę i serce. Pozwalają zatrzymać się na moment każdemu z nas, by pomyśleć, jakie to cudowne, że mamy dookoła siebie swoich najbliższych. Nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek inny mógł być moim fotografem ślubnym. Nikt nie byłby w stanie pokazać tego, co najważniejsze - miłości.

 

SANDRA I PIOTREK

Milo spędzony czas i przepiękne zdjęcia. Dziękujemy!
 

KASIA

Sesja z Warsztatem Spojrzeń, czyli spełnienie małego marzenia, okazała się fantastycznym doświadczeniem, którego efekty przerosły najśmielsze oczekiwania. Atmosfera pracy z Marysią jest tak przyjazna i swobodna, że wyzwala naturalną potrzebę wydobycia z siebie tego co prawdziwe i najpiękniejsze... a Pani fotograf to skrzętnie wyłapuje i zbiera w piękne klatki. Jestem wdzięczna za każde z nią spotkanie, a wszystkim poszukującym i wahającym się, serdecznie polecam!

 

IWONA

.....nadszedł ten wyjątkowy dzień kiedy na świecie pojawiło się moje dziecko i z tej też okazji dostaliśmy wyjątkowy prezent w postaci sesji fotograficznej u   Marysi .... której spojrzenie na świat i  na ludzi sprawia, że każda sesja zdjęciowa, staje się niezwykle magiczna- sposób w jaki współpracuje z ludźmi powoduje opadnięcie niepotrzebnego stresu, rozluźnienie i niezwykle miłą atmosferę... zdjęcia które Marysia wykonuje są z duszą - nie każdy tak potrafi ująć miłość, radość,  intymność chwili i spojrzeń w jeden clik aparatu..... co mnie jeszcze niezwykle ujęło to fakt iż Marysia w dokładny sposób zrozumiała czego oczekujemy od sesji i dała nam cenne wskazówki - nieśmiałe uwagi aby wszystko wyszło perfekcyjnie.....

 
...z całym sercem mogę polecić wszystkim taką sesje w wykonaniu Marysi w jej Warsztacie Spojrzeń gdzie sprawia że  chwile tak ulotne, tak piękne i zapominane na przestrzeni czasu dorastania  naszych dzieci będą już zawsze z nami .....
 
Bardzo dziękujemy Marysiu....  i jeszcze szczególne podziękowania chcieliśmy również złożyć Ani (mojej cebulce) za tak cudowny prezent....

 

KAROLINA

Autorki zdjęć nie da się nie polecić. Profesjonalna, a zarazem ciepła osoba, otwarta na współprace. Z dużą wizją i pasją. Dziękujemy i już planujemy.